PORADÍME VÁM
Po—Pá: 9:00—18:00
So: 8:30-12:00
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Loďák.cz - vše pro vodáky v jednom pytli

Provozovatel vodáckého e-shopu lodak.cz je společnost Water Element, s.r.o., založena v létě 2007. V prvních dvou letech byla snaha společnosti získat co největší počet kvalitních značek do nabídky lodí a vybavení, která v současné době patří mezi největší v České Republice a na Slovensku. Prodejna v Brně byla letos premístěna do nových a daleko větších prodejních prostor a rozšířena o různé skladové prostory, díky kterým je možné vybírat jednoznačně z největšího množství lodí a vybavení. 

Velký důraz je kladen na profesionální a kompletní servis všech vodáckých aktivit, maximální rychlost řešení všech zákazek je pro nás samozřejmosti. Všichni pracovníci vodáckého centra Water Element jsou aktivními vodáky, proto vždy dostáváte maximum relevantních informací. 

Součástí politiky společnosti patří i velmi propracovaný bonusovy program, a všem našim partnerům i zákazníkům zajišťuje velké množství výhod a opravdu nadstadartní pečí, která je pro všechny velmi důležitá

Věříme, že budete i nadále spokojeni a pomůžete nám stále zlepšovat služby a nabídku, protože bez Vaší pomoci bychom to určitě nedokázali. 

Team pracovníků Water Element, s.r.o. (provozovatel vodáckého e-shopu lodak.cz)

  

Rádi vás potkáme v naší prodejně, kde vám vše ukážeme a rádi poradíme. 
Water Element - Vodácké centrum
Veslařská ulice (u mostu přes řeku - sportovní areál U Hrocha)
624 00 Brno