PORADÍME VÁM
Po—Pá: 9:00—17:00
+420 605 202 015

Loďák.cz - vše pro vodáky v jednom pytli

Provozovatel vodáckého e-shopu lodak.cz je společnost Water Element, s.r.o., založena v létě 2007. V prvních dvou letech byla snaha společnosti získat co největší počet kvalitních značek do nabídky lodí a vybavení, která v současné době patří mezi největší v České Republice a na Slovensku. Prodejna v Brně byla letos premístěna do nových a daleko větších prodejních prostor a rozšířena o různé skladové prostory, díky kterým je možné vybírat jednoznačně z největšího množství lodí a vybavení. 

Velký důraz je kladen na profesionální a kompletní servis všech vodáckých aktivit, maximální rychlost řešení všech zákazek je pro nás samozřejmosti. Všichni pracovníci vodáckého centra Water Element jsou aktivními vodáky, proto vždy dostáváte maximum relevantních informací. 

Součástí politiky společnosti patří i velmi propracovaný bonusovy program, a všem našim partnerům i zákazníkům zajišťuje velké množství výhod a opravdu nadstadartní pečí, která je pro všechny velmi důležitá

Věříme, že budete i nadále spokojeni a pomůžete nám stále zlepšovat služby a nabídku, protože bez Vaší pomoci bychom to určitě nedokázali. 

Team pracovníků Water Element, s.r.o. (provozovatel vodáckého e-shopu lodak.cz)

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací