PORADÍME VÁM
Po—Pá: 9:00—18:00
So: 8:30-12:00
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Vrácení a výměny zboží

Pro vrácení zboží ve 14 denní lhůtě či výměnu zboží použijte prosím jednotný formulář a spolu se zbožím jej zašlete na doručovací adresu:

Water Element - Vodácké centrum (sport. areál U Hrocha)
Veslařská ulice (u mostu přes řeku),

624 00 Brno

Postup při výměně zboží

1. Kupující má právo na výměnu zboží v zákonném stanovené 14-denní lhůtě. Pokud se kupující rozhodne pro výměnu zboží, je povinen zaslat nepoužité a nepoškozené zboží s přehledným popisem, jakým způsobem a za jaké zboží chce výměnu uskutečnit. Při výměně zboží mohou nastat tyto případy:

a) Zákazník požaduje zboží s levnější cenou = rozdíl ceny mu bude dobropisován a nové zboží mu bude zasláno na dobírku ve výši poštovného.

b) Zákazník požaduje zboží s dražší cenou = rozdíl ceny mu bude započítán do dobírky zaslání požadovaného zboží, v ceně dobírky bude také započítáno poštovné pro opětovné zaslání.

c) Zákazník požaduje zboží se stejnou cenou = nové zboží mu bude zasláno na dobírku ve výši poštovného.

2. Náklady na opětovné zaslání se vztahují jen na výměny zboží, kdy prodávající zaslal objednané zboží při první objednávce správně, dle požadavku kupujícího. Případy, kdy prodávající zaslal svojí chybou nesprávné zboží, zasílá při výměně za správný kus na své náklady.

Zboží, které bude na naši adresu zasláno bez vysvětlení, může být zasláno zpět.